Bezkontaktní vracení a půjčování knih

Podle nařízení vlády je knihovna uzavřena pro veřejnost. Může ale fungovat bezkontaktní vrácení a výdej knih.

Naši čtenáři si proto mohou knihy předem objednat na čísle 775 393 720, nebo přes e-mail sluzby@knihovna-vodnany.cz. Prosíme, v případě konkrétních titulů, využívejte náš katalog. Na našich stránkách www.knihovna-vodnany.cz si můžete v kolonce Vyhledávání najít svůj titul a zjistit při rozkliknutí, zda je právě dostupný. Vámi vybrané knihy Vám následně knihovnice připraví za dveře kanceláře dle stanoveného času (v průjezdu knihovny, naproti dětskému oddělení). K předání tedy dojde bezkontaktně. Do vedlejší krabice budete moci také odevzdávat přečtené knihy. Provozní doba je úterý až čtvrtek od 8h do 16h. Po dobu zavření knihovny jsou stávající výpůjčky prodloužené a zpozdné nenaskakuje.

Imobilním čtenářům, či seniorům nabízíme také rozvážku knih domů a jejich bezkontaktní předání. Datum a čas předání bude stanoven dle domluvy na čísle 774 782 082.

Městská knihovna Vodňany, Bavorovská 83, 389 01 Vodňany, tel: 775 393 720, e-mail: sluzby@knihovna-vodnany.cz